Літня шина Firestone Roadhawk 2 265/65 R17 112H
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 2 265/65 R17 112H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 2 265/65 R17 112H
Усі ціни 18 →Firestone Roadhawk 2 265/65 R17 112H Enliten | 5 193 грн. |
Firestone Roadhawk 2 (265/65R17 112H) | 4 984 грн. |
Летние шины Firestone Roadhawk 2 265/65 R17 112H 1002586821 | 5 309 грн. |
FIRESTONE Літня шина FIRESTONE Roadhawk 2 265/65R17 112H | 4 942 грн. |
Літня шина FIRESTONE Roadhawk 2 265/65R17 112H | 4 918 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →