Литий диск AUTEC Skandic 7x17/5x100 ET46 DIA60,1
Відео 2Фото 12 | від 5 546 до 8 326 грн. Порівняти ціни 35 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації AUTEC Skandic 141
Характеристики
AUTEC Skandic 7x17/5x100 ET46 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Skandic 7x17/5x100 ET46 DIA60,1
Сортувати
Литые диски Autec Skandic R17 W7 PCD5x100 ET46 DIA60.1 (brilliant silver) | 5 873 грн. |
AUTEC Skandic R17 W7 PCD5x100 ET46 DIA60.1 Matt Black | 6 191 грн. |
Диски Autec Skandic 7x17 5x100 ET46 DIA60,1 (brilliant silver) | 5 872 грн. |
Autec Skandic (R17 W7.0 PCD5x100 ET46 DIA60.1) brilliant silber | 5 732 грн. |
Autec Skandic 7x17 5x100 ET46 DIA60.1 S | 5 960 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі