Літня шина Firestone Roadhawk 215/55 R17 98W
Відео 8Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 215/55 R17 98W 215/55 R17 94 W 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 215/55 R17 98W
Firestone Roadhawk 215/55 R17 98W | 5 761 грн. |
Шини Firestone Roadhawk 215/55 ZR17 98W XL | 5 830 грн. |
Firestone RoadHawk 215/55 R17 98W XL 3286342852416 | 5 587 грн. |
Відеоогляди
Модификації Firestone Roadhawk 215/55 R17 98W
Ціни на Firestone Roadhawk 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 215/55 R17 94W | від 32 324 грн. | 2 пропозиції | ||
Firestone Roadhawk 215/55 R17 98W | від 5 587 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →