Літня шина Falken Ziex ZE-310 215/55 R17 98W
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 215/55 R17 98W 215/55 R17 94 V 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 215/55 R17 98W
Усі ціни 13 →Falken Ziex ZE310 Ecorun 215/55 R17 98W XL | 4 336 грн. |
Falken Ziex ZE-310 Ecorun 215/55 R17 98W XL 85522 | 4 458 грн. |
Falken Ziex ZE-310EC 215/55 R17 98W | 5 442 грн. |
Falken ZIEX ZE310EC 215/55 R17 98W XL | 4 845 грн. |
Falken Ziex ZE310 Ecorun 215/55 R17 98W XL | 4 217 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Ziex ZE-310 215/55 R17 98W
Ціни на Falken Ziex ZE-310 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 215/55 R17 94V | від 4 973 грн. | 4 пропозиції | ||
Falken Ziex ZE-310 215/55 R17 98W | від 4 217 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →