Літня шина Firestone Vanhawk 2 225/65 R16C 112R
Виберіть розмір шин
Firestone Vanhawk 2 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Vanhawk 2 225/65 R16C 112R
Усі ціни 14 →Firestone VanHawk 2 225/65 R16C 112/110R | 4 950 грн. |
Firestone VanHawk 2 (225/65R16C 112R) | 4 730 грн. |
Летние шины Firestone VanHawk 2 225/65 R16C 112/110R 1001011262 | 5 996 грн. |
FIRESTONE VANHAWK 2 225/65R16C 112/110R | 5 401 грн. |
FIRESTONE FIRESTONE VANHAWK 2 225/65R16C 112/110R | 5 454 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Firestone Vanhawk 2 225/65 R16C 112R
Ціни на Firestone Vanhawk 2 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Firestone Vanhawk 2 225/65 R16C 112R | від 4 730 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →