Зимова шина Firestone Winterhawk 2 205/60 R16 92H
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 2 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 2 205/60 R16 92H
Усі ціни 10 →Firestone WinterHawk 2 Evo 205/60 R16 92H | 3 240 грн. |
Firestone Winterhawk 2 EVO 205/60 R16 92H 46015 | 3 365 грн. |
Шини Firestone Winterhawk 2 Evo 205/60 R16 92H | 3 300 грн. |
Firestone WinterHawk 2 Evo 205/60 R16 92H | 3 150 грн. |
FIRESTONE WINTERHAWK 2 EVO 205/60 R16 92 H | 3 193 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →