Зимова шина Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92H
Відео 11Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92H
CONTINENTAL Зимова шина CONTINENTAL WinterContact TS870 205/60R16 92H | 4 139 грн. |
Зимова шина CONTINENTAL WinterContact TS870 205/60R16 92H | 4 119 грн. |
Зимова шина CONTINENTAL WinterContact TS870 205/60R16 92H | 4 672 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92H
Ціни на Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92H | від 4 119 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 92T | від 4 342 грн. | 12 пропозицій | ||
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 96H | від 5 564 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental WinterContact TS870 205/60 R16 96H Seal | від 5 900 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →