Зимова шина BF Goodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 92H
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 92H
BF Goodrich g-Force Winter 2 (205/60 R16 92H) | 3 072 грн. |
Шини BFGoodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 92H | 12 612 грн. |
BFGoodrich g-Force Winter 2 205/60 R16 92H 10288 | 11 502 грн. |
BFGoodrich g-Force Winter 2 205/60 R16 92H | 12 299 грн. |
М'яка, тихіше мішеліну, незважаючи на ресунок протектора гребе добре в каші та в сухому снігу. Баланс ціна якості. У теплу погоду на швидкості шашки не робити. На льоду, як усі нешипування. користуюся BF Goodrich G-Force Winter 2 195/55 R15 85H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 92H
Ціни на BF Goodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 92H | від 11 502 грн. | 4 пропозиції | ||
BF Goodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 92T | від 2 969 грн. | 18 пропозицій | ||
BF Goodrich G-Force Winter 2 205/60 R16 96H | від 8 291 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →