Литий диск FJB F-318 9,5x22/6x139,7 ET20 DIA108,1
від 8 771 до 10 383 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):108.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації FJB F-318 1
Характеристики
FJB F-318 9,5x22/6x139,7 ET20 DIA108,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FJB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FJB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити FJB F-318 9,5x22/6x139,7 ET20 DIA108,1
Сортувати
Диски FJB F-318 9,5x22 6x139,7 ET20 DIA108,1 (chrome) | 8 771 грн. |
FJB F-318 9.5x22 6x139.7 ET20 DIA108.1 Chrom | 9 020 грн. |
FJB F-318 9.5x22 6x139.7 ET20 DIA108.1 Chrom | 9 353 грн. |
FJB F-318 (R22 W9,5 PCD6x139,7 ET20 DIA108,1) 213577 | 9 100 грн. |
Диск FJB F-318 9.5x22 6x139.7 ET20 DIA108.1 Chrom | 10 383 грн. |
Закрити
Схожі