Литий диск FJB F-320 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA74,1
від 4 861 до 5 530 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації FJB F-320 4
Характеристики
FJB F-320 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FJB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FJB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити FJB F-320 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA74,1
Литые диски FJB F-320 R20 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA74.1 (chrome) 1000589557 | 5 317 грн. |
Диски FJB F-320 8,5x20 5x114,3/120 ET35 DIA74,1 (chrome) | 4 861 грн. |
Литі диски FJB F-320 R20 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA74.1 (chrome) | 5 530 грн. |
Закрити
Схожі