Ванна Flaminia Leggera 220x180 см (LG210)
Фото 11 |
Flaminia Leggera 220x180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Leggera 220x180 см
Ванна зі штучного каменю Flaminia Leggera 220x180 LG210 | 297 000 грн. |
Ванна зі штучного каменю Flaminia Leggera 220 х 180 см LG210 | 240 000 грн. |
Ванна Flaminia Leggera 2200х1800х90 / 66 в комплекті з сифоном Pietraluce | 337 305 грн. |
Рекомендуємо