Ручний розпилювач FLO 89189
Фото 4 |
FLO 89189 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FLO 89189
Зрошувач-пістолет Flo 3 режима 1/2" (89189) | 501 грн. |
Поливальний Пістолет на Шланг 3 Режиму з Конектором 1/2" FLO (89189) | 582 грн. |
Зрошувач-пістолет FLO 3 режими (89189) | 427 грн. |
Зрошувач-пістолет 3-режимний до шлангу 1/2", ABS-пластик + цинк FLO (89189 | 499 грн. |
Пістолет - зрошувач FLO 89189 до шлангу 1/2", ABS-пластик + цинк | 501 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →