Ручний розпилювач FLO 89204
FLO 89204
Тип
насадка Тип насадки
форсунка Матеріал корпуса
пластик Матеріал насадки
пластик Діаметр шланга
1/2" Вага
139 г Комплектація
адаптер конектор конектор з аквастопом Дата додавання на E-Katalog
березень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.
Купити FLO 89204
Зрошувач прямий Flo з набором з'єднань 1/2" 3/4" ABS-пластик 4 шт. (89204) MAUDAU З нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
115 грн.
Зрошувач прямий FLO з набором з'єднань 1/2" 3/4" ABS-пластик 4 шт (89204flo) 115 грн.
Зрошувач зі з'єднаннями Flo 89204 3/4"-1/2" 4 шт Маркетплейс: Rozetka.ua
APEYRON
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
147 грн.
Зрошувач прямий FLO з набором з'єднань 1/2" 3/4" ABS-пластик 4 шт. FLO (89204) Маркетплейс: Rozetka.ua
FTC-GROUP
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
133 грн.
Динаміка цін на FLO 89204