Ручний розпилювач FLO 89210
Фото 3 |
FLO 89210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FLO 89210
Зрошувач-пістолет Flo 3 режима 1/2" (89210) | 165 грн. |
Зрошувач-пістолет 3-режимний FLO до шлангу 1/2" ABS-пластик 89210 (89210fl | 160 грн. |
Поливальний Пістолет 3-х Режимний з Конектором 1/2" FLO (89210) | 237 грн. |
Пістолет для поливу FLO 3 режиму 1/2" (89210) | 142 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →