Ручний розпилювач FLO 89213
Фото 3 |
FLO 89213 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FLO 89213
Зрошувач-пістолет Flo 3 режима 1/2" (89213) | 187 грн. |
Зрошувач-пістолет 3-режимний FLO до шлангу 1/2" ABS-пластик 89213 (89213fl | 182 грн. |
Розпилювач Для Поливу 3-х режимний з Конектором 1/2" FLO (89213) | 260 грн. |
Пістолет для поливу FLO 3 режиму 1/2" (89213) | 160 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →