Ручний розпилювач FLO 89208
Фото 3 |
FLO 89208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FLO 89208
Зрошувач-пістолет Flo 10 режимів з набором з'єднань 1/2" (89208) | 325 грн. |
Зрошувач-пістолет 10-режимний FLO з набором з'єднань 1/2" ABS-пластик 4 шт | 315 грн. |
Пістолет Для Поливу на 10 режимів FLO (89208) | 401 грн. |
Пістолет для поливу FLO 10 режимів з набором з'єднань 1/2" (89208) | 277 грн. |
Пістолет-розпилювач 10-режимний FLO (89208) | 319 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →