Кухонний ніж Fissman Tanto 2585
Фото 6 |
Fissman Tanto 2585 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Tanto 2585
Усі ціни 6 →Поварський ніж Fissman Tanto 15 см 3Cr13/420J2 сталь (2585) | 444 грн. |
Поварский нож Fissman Tanto 15 см 3Cr13/420J2 сталь (2585) | 444 грн. |
Нож поварской Fissman Tanto 15 см 2585 | 429 грн. |
Ніж кухарський Fissman Tanto з лезом із нержавіючої сталі 15см (2585) | 512 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Tanto з лезом з нержавіючої сталі 15 см | 475 грн. |
Ніж кухарський Fissman Tanto FS-2585 15 см | 575 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →