Обприскувач Start Pro SK-12
Відео 3Фото 11 |
Start Pro SK-12 12 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Start Pro SK-12
Обприскувач Start Pro SK-12 | 2 358 грн. |
Обприскувач акумуляторний Start Pro SK-12 | 1 499 грн. |
Обприскувач акумуляторний Start Pro SK-12 | 2 432 грн. |
Відеоогляди
Модификації Start Pro SK-12
Ціни на Start Pro SK-12 |
---|---|---|---|---|
Start Pro SK-12 | від 1 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Start Pro SK-16 | від 1 600 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →