Компресор Forte COF-24 24 л мережа (230 В) (104090)
Forte COF-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte COF-24 24 л мережа (230 В)
Усі ціни 7 →Компрессор Forte COF-24, безмасляный 104090 | 9 411 грн. |
Компресор Forte COF-24 (безмасляний) 112810 | 6 817 грн. |
Компресор Forte COF-24 | 9 129 грн. |
Forte Компресор Forte COF-24 | 9 435 грн. |
Компресор Forte COF-24 | 7 675 грн. |
Компрессор Forte COF-24 (безмасляний) | 8 180 грн. |
Компрессор повітряний FORTE COF-24 (112810) | 7 157 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →