Штукатурний пістолет Forte HG-4685
Forte HG-4685 |
|
В комплекті три змінні форсунки діаметром 4, 6 і 8 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte HG-4685
Пневмопистолет для нанесения покрытий Forte HG-4685 (60851) | 862 грн. |
Краскопульт Forte HG-4685 | 894 грн. |
Пневмопістолет проекційний (хопер) Forte HG-4685 New 60851 | 865 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →