Дриль Forte ID 750 VR (68477)
Forte ID 750 VR 750 Вт850 Вт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte ID 750 VR
Усі ціни 8 →Дрель ударная Forte ID 750 VR (68477) | 1 168 грн. |
Дриль ударний FORTE ID 750 VR ЗВП | 1 759 грн. |
Дриль Forte ID 750 VR 68477 | 1 222 грн. |
Дриль ударний Forte ID 750 VR (750 Вт) | 1 587 грн. |
Дриль ударна Forte ID 750 VR Біло-чорний 68477 | 1 215 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Forte ID 750 VR
Ціни на Forte ID 750 VR |
---|---|---|---|---|
Forte ID 750 VR | від 1 168 грн. | 8 пропозицій | ||
Forte ID 850 VR | від 1 074 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →