Дриль Intertool WT-0118
Відео 1Фото 7 |
Intertool WT-0118 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool WT-0118
Усі ціни 14 →Intertool Intertool WT-0118 129266 | 1 799 грн. |
Дрель ударная Intertool WT-0118 | 1 525 грн. |
Дриль ударний Intertool WT-0118 | 1 619 грн. |
Дрель ударная 800Вт, 0-2900об/мин,1.5-13мм, метал. корпус редуктора INTERT | 1 799 грн. |
Дриль ударний 800Вт, 0-2900об/хв, 1,5-13мм, метал. корпус редуктора INTERT | 1 799 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →