Фарбопульт Intertool PT-0306
Фото 3 |
Intertool PT-0306 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0306
Усі ціни 12 →Краскопульт пневматический HP MINI, форсунка 0.5мм, верхний металлический | 449 грн. |
Intertool Краскораспылитель Intertool HP STEEL MINI PROF 0.5мм, 125мл (PT- | 442 грн. |
Фарбопульт Intertool PT-0306 | 404 грн. |
Фарборозпилювач Intertool Hp Steel Mini Prof 0.5 мм (PT-0306) | 449 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач HP MINI, форсунка 0.5 мм, верхній металевий б | 449 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →