Наручний годинник FOSSIL ES4490
Відео 2Фото 4 |
FOSSIL ES4490 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FOSSIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FOSSIL.
Купити FOSSIL ES4490
Усі ціни 7 →Жіночий годинник FOSSIL ES4490 | 7 000 грн. |
Часы Fossil FOS ES4490 | 7 000 грн. |
Жіночий наручний годинник Fossil ES4490 Чорний Натуральна шкіра | 7 458 грн. |
Жіночий наручний годинник Fossil ES4490 Чорний ремінець | 7 385 грн. |
Жіночий наручний годинник Fossil ES4490 Чорний нержавіюча сталь/шкіра | 7 385 грн. |
Жіночий наручний годинник Fossil ES4490 Чорний Нержавіюча сталь | 7 385 грн. |
Жіночі наручні годинники Fossil ES4490 | 7 000 грн. |
Представлені в 2019 році годинник американського бренду FOSSIL поповнили лінійку Jacqueline, обьединяющую моделі з класичним круглим корпусом, але вельми незвичайними дизайнерськими особливостями. А за точний хід без необхідності підзаводу тут відповідає кварцовий механізм, що живиться батареєю.
Оригінальна класика
FOSSIL ES4490 отримали сталевий корпус 36 мм з PVD-напиленням чорного кольору і шкіряний ремінець, прикріплений до акуратним трапецієподібним вушках. В аналогічному кольорі виконана і мінімалістичний циферблат з парою стрілок. На нього нанесені довгасті часові мітки з укороченими хвилинними ризиками.
Секундна стрілка винесена на окремий циферблат, розташований біля «шістки». Він весь оздоблений декоративним камінням, які і є ще однією дизайнерської фішкою моделі.
Вологозахист і практичність
Корпус FOSSIL ES4490 непогано захищений від води, його не злякати ані сильним дощем, ні прийняттям душу. Не потрібно знімати годинник і для плавання, якщо ви не пірнаєте. Класична пряжка забезпечить надійну фіксацію, а сам ремінець передбачає систему швидкої заміни.
Товщина корпусу в 8 мм не доставить незручностей в тандемі з різними предметами гардероба за винятком хіба що виробів з дуже вузькими манжетами. До недоліків моделі варто віднести не саму хорошу видимість стрілок: під певними кутами або при недоліку освітленості чорні стрілки можуть зливатися з циферблатом. Не виникне подібних складнощів із спорідненою моделлю FOSSIL ES4490, але вона коштує трохи дорожче і не настільки незвично виглядає.
В іншому, FOSSIL ES4490 — дійсно оригінальний аксесуар, який готовий стати стильним доповненням образу та залучати до себе погляди оточуючих.