Наручний годинник Candino C4563/1
Candino C4563/1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candino C4563/1
Жіночий годинник CANDINO C4563/1 | 7 613 грн. |
Candino Elegance C4563/1 | 7 990 грн. |
Жіночі наручні годинники Candino C4563/1 | 6 921 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →