Кухонна мийка Fosto KM 58-45 568x437
Fosto KM 58-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fosto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fosto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fosto KM 58-45 568x437
Усі ціни 6 →Кухонная гранитная мойка FOSTO 58x45 SGA-806 (страда) FOS5845SGA806 | 2 708 грн. |
Кухонная гранитная мойка FOSTO 58x45 SGA-800 (персик) FOS5845SGA800 | 2 708 грн. |
Кухонная гранитная мойка FOSTO 58x45 SGA-300 (песок) FOS5845SGA300 | 2 708 грн. |
Кухонная гранитная мойка FOSTO 58x45 SGA-210 (олово) FOS5845SGA210 | 2 708 грн. |
Кухонная гранитная мойка FOSTO 58x45 SGA-203 (метель) FOS5845SGA203 | 2 708 грн. |
Кухонная гранитная мойка FOSTO 58x45 SGA-420 (черный) FOS5845SGA420 | 2 708 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →