Змішувач Zerix Z59219 ZX0486
Фото 4 |
Zerix Z59219 ZX0486 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z59219 ZX0486
Усі ціни 44 →Змішувач кухонний однозахватний ZERIX Z59219-2 бронзовий силумін ZX0327 | 586 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX Z59219-2 (ZX0327) | 586 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX Z59219 | 531 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний ZERIX Z59219 хром силумін ZX0486 | 531 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний ZERIX Z59219-7 білий силумін ZX0496 | 438 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →