Змішувач Haiba Mars 777 HB0276
Haiba Mars 777 HB0276 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mars 777 HB0276
Усі ціни 39 →Змішувач для кухні одноважільний HAIBA MARS 777 чорний латунь HB0271 | 1 090 грн. |
Haiba Кухонный смеситель Haiba Mars 777 на гайке (HB0276) | 1 283 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MARS 777 білий HB0275 | 1 090 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MARS 777 білий (HB0275) | 1 090 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний HAIBA MARS 777 коричневий латунь HB0272 | 1 090 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →