Портативна колонка Fresh n Rebel Rockbox Bold Xs
Відео 6Фото 12 |
Fresh n Rebel Rockbox Bold Xs |
|
Ультрапортативна бездротова акустична система невеликої потужності з вбудованим bluetooth-модулем, гарним захистом від дощу та бризок води (IPХ5) та ємним акумулятором для вражаючої тривалості автономної роботи (до 20 год). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, призначений для мобільних користувачів, які бажають слухати музику, аудіокниги або підкасти як в домашніх, так і в дорожніх умовах, у тому числі під час занять спортом (під час пішохідної або велопрогулянки, бігу, походу або поїздці).
Для комфортного повсякденного застосування акустична система Fresh n Rebel Rockbox Bold Xs виконана у надкомпактному легкому (212 г) пластиковому корпусі та має петлю для підвішування, що дозволяє швидко закріпити її на рюкзаку, сумці, спортивному тренажері, велосипеді, скутері та іншому транспортному засобі. Пропонується у шести варіантах колірних рішень. На відміну від більшості бюджетних малогабаритних колонок, ця модель забезпечує збалансоване звучання та бездоганну стабільність бездротових підключень, за які відповідає енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 4.2 (сумісний із попередніми/наступними версіями). Також підтримується аналогове кабельне підключення через роз'єм 3-pin mini-jack 3.5mm. Завдяки функції Double Fun Mode з двох таких міні-колонок можна створити стереопару, що повноцінно звучить.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fresh n Rebel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fresh n Rebel.
Купити Fresh n Rebel Rockbox Bold Xs
Усі ціни 18 →Портативна колонка Fresh N Rebel Rockbox Bold XS Dreamy Lilac 1RB5100DL | 1 844 грн. |
Портативна колонка Fresh N Rebel Rockbox Bold XS Dried Green 1RB5100DG | 1 832 грн. |
Портативні колонки Fresh N Rebel Rockbox Bold X Safari Red (1RB6600SR) 1RB | 3 494 грн. |
Портативні колонки Fresh N Rebel Rockbox Bold Xs Steel Blue (1RB5100SB) 1R | 1 844 грн. |
Портативні колонки Fresh N Rebel RockboxBold XS storm grey 1RB5100SG | 2 864 грн. |