Портативна колонка Fresh n Rebel Rockbox Bold S
Відео 7Фото 30 |
Fresh n Rebel Rockbox Bold S |
|
Малогабаритна одноканальна акустична система з bluetooth-підключенням, прекрасною автономністю (12 год) і повним захистом від води за стандартом IPX7. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном невеликого кубічного пластикового корпусу, який по периметру оздоблена зносостійкої синтетичною тканиною крупного плетіння. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для акустичного оформлення невеликих закритих приміщень або персонального прослуховування на відкритих просторах.
Акустична система Fresh n Rebel Rockbox Bold S легко справляється з відтворенням музики або звукових доріжок відео, youtube-роликів або фільмів зі смартфонів, планшетів, ноутбуків або сумісних медіаплеєрів. Варто відзначити, що якість звучання значно перевершує, то, що можуть забезпечити динаміки перерахованих гаджетів. Звук створюється з допомогою одного широкосмугового активного випромінювача з пасивного радіатора, поліпшує відтворення басів. Енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0 підтримує з'єднання з джерелом цифрового сигналу на відстані до 10 м, а стандартний роз'єм лінійного входу AUX IN дозволяє працювати з аналоговим підключенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fresh n Rebel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fresh n Rebel.
Купити Fresh n Rebel Rockbox Bold S
Усі ціни 21 →Портативні колонки Fresh N Rebel Rockbox Bold S Ice Grey 1RB6000IG | 1 947 грн. |
Портативна колонка Fresh N Rebel Rockbox Bold S Dreamy Lilac 1RB6000DL | 2 291 грн. |
Портативна колонка Fresh N Rebel Rockbox Bold S Silky Sand 1RB6000SS | 2 291 грн. |
Портативна колонка Fresh N Rebel Rockbox Bold S Steel Blue 1RB6000SB | 2 291 грн. |
Портативна колонка Fresh N Rebel Rockbox Bold S Dried Green 1RB6000DG | 2 291 грн. |