Кишеня для накопичувача Frime FHE80.25U30
Фото 4 |
Frime FHE80.25U30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime FHE80.25U30
Усі ціни 14 →Зовнішня кишеня Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 3.0, Plastic, Clear (FHE80.25 | 299 грн. |
Внешний карман Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 3.0, Plastic, Clear (FHE80.25U | 318 грн. |
Frime SATA HDD/SSD 2.5" USB 3.0 Plastic (FHE80.25U30) Clear | 287 грн. |
Frime Внешний карман SATA HDD/SSD 2.5, USB 3.0, Plastic, Clear (FHE80.25U3 | 339 грн. |
Зовнішня кишеня Frime SATA HDD/SSD 2.5", USB 3.0, Plastic, Clear (FHE80.25 | 299 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →