Кишеня для накопичувача Gembird EE2-U3S-3
Gembird EE2-U3S-3 |
Колір | | Тип | зовнішній | Форм-фактор накопичувача | SSD або HDD 2.5" | Інтерфейс накопичувача | SATA 3 | Підключення | USB 3.2 gen1 | Матеріал | сталь | Джерело живлення | USB порт | Габарити | 130x78x12 мм | Дата додавання на E-Katalog | березень 2020 | Маркування виробника | EE2-U3S-3-B
EE2-U3S-3-G
EE2-U3S-3-GL Ще ↓EE2-U3S-3-GR
EE2-U3S-3-LG
EE2-U3S-3-R
EE2-U3S-3-S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
|
| Аксесуар для накопичувача Gembird EE2-U3S-3 BlackТип аксесуара: зовнішній кишеню Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 426 грн. | | |
|
| Аксессуар для накопителя Gembird EE2-U3S-3 BlackТип аксессуара: Внешний карман ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 426 грн. | | |
|
| Внешний карман Gembird EE2-U3S-3 для 2.5 SATA дисков, USB 3.0## Особенности - Внешний карман с интерфейсом USB 3.0 для 2.5'' SATA дисков - Доступ к диску через интерфейс SuperSpeed USB 3... ще.0 – в 10 раз быстрее, чем USB 2.0 - Обратная совместимость с USB 2.0 интерфейсом - Поддержка 2.5-дюймовых жестких дисков SATA любой емкости ## Характеристики - Интерфейс: до 5 Гбит/с USB 3.0 мини 10-контактный разъем, совместимый с USB 2.0 / 1.X - Поддерживает жесткие диски Serial ATA 2.5'', до 2 ТБ, толщиной 7 ... 9.5 мм - Чипсет: JMS578 - Материал: алюминий и пластик - Вес продукта: 63 г - Размеры продукта: 130 x 78 x 12.3 мм - USB-кабель: 60 см shop.Sven.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись | | 419 грн. | | |
|
| Карман внешний GEMBIRD 2.5" USB3.0 black (EE2-U3S-3) EE2-U3S-3Карман внешний GEMBIRD 2.5" USB3.0 black (EE2-U3S-3) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 384 грн. | | |
|
| Gembird EE2-U3S-3-P 2.5" USB PinkКишеня для HDD Gembird EE2-U3S-3-P 2.5" USB Pink AKS.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | | 369 грн. | | |
Динаміка цін на Gembird EE2-U3S-3
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна