Фритюрниця Fritel Profi 3355
Фото 3 |
Fritel Profi 3355 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fritel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fritel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fritel Profi 3355
Фритюрниця Fritel Profi 3355 | 8 173 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Fritel Profi 3355 | 7 732 грн. |
Fritel Profi 3355 | 6 300 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Fritel Profi 3355 | 7 722 грн. |
Мультипечь (аэрофритюрница) Fritel Profi 3355 | 7 728 грн. |
Захист від перегріву