Корпус Frontier Mars чорний
Відео 6Фото 8 |
Універсальний корпус середнього розміру (Midi Tower), що позиціонується виробником в сегмент недорогих рішень. Ця модель здатна приємно здивувати будь-якого, хто цінує в комп'ютерах хороший дизайн і практичну конструкцію. Корпус радує цікавою RGB-підсвічуванням. Штатна підсвічування зосереджена на передній панелі, а у вершини фронтальної частини є світиться логотип компанії. Нижче розташовані три вентилятора.
Продуктивності штатного охолодження досить, щоб зібрати хорошу ігрову систему. Передня панель представлена цільним шматком загартованого скла. Забір повітря здійснюється через торцеві канали вентиляції. Комп'ютерний корпус Frontier Mars дозволяє використовувати материнську плату типового розміру: ATX, micro-ATX або mini-ITX. Внутрішній простір шасі відрізняється грамотною організацією. Нижня частина, де монтується блок живлення, прикрита від сторонніх поглядів металевою перегородкою. Додатково в нижньому відсіку передбачена і стійка для накопичувачів пам'яті. Можна змонтувати два пристрої 3,5"і стільки ж на 2,5". Це красивий і місткий корпус, який може послужити гідною альтернативою дорогим платформам.
Купити Frontier Mars чорний
Усі ціни 24 →Frontier Mars MAR01A без БЖ Black | 1 999 грн. |
Корпус Frontier Mars (MAR01A) | 1 682 грн. |
Корпус Frontier mars ATX/MicroATX/Mini itx Middletower usb3.0*1+usb2.0*2+ | 1 908 грн. |
Корпус Frontier Mars (MAR01A) Mars (MAR01A) | 1 804 грн. |
Звичайний не поганий корпус За свої гроші не поганий Мало місця для кабелю управління BEGS: користуюся Frontier Mars кілька місяців |
Підсвітка вентиляторів – це кілька статичних діодів, які ніяк не міняються. Швидкість вентиляторів досить слабка через що вони тихі. Якість металу, закалене скло, USB 3.0, кожух під БЖ.
3 вбудовані вентилятори Швидкість вентиляторів, статична підсвітка John Doe : |
Корпус непоганий, понравився, у порівнянні зі старим, то навіть хрещений, є одне але, на рівній поверхні злегка шатається але не критично, за свої гроші нормальний. Поки чекаю комплектуючі зберу і прбачу який буде вигляд Ціна, дизайн, якісь Невиявивши, окремого маленького шату Богдан Венгловський: користуюся Frontier Mars менше місяця |