Корпус Zalman i3 Neo TG чорний
Фото 15 |
Zalman i3 Neo TG чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman i3 Neo TG чорний
Усі ціни 36 →Zalman I3 Neo TG Tempered Glass без БЖ Black I3NEOTGBLACK | 2 999 грн. |
ZALMAN I3 Neo TG, без БЖ, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 4x120mm RGB fans, TG Side/Fr | 2 999 грн. |
Корпус Zalman i3 Neo tg, без бп, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 4x120mm rgb, tg Side/ | 2 843 грн. |
Корпус Zalman I3 Neo TG, без БП I3NEOTGBLACK | 2 750 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zalman i3 Neo TG
Ціни на Zalman i3 Neo TG |
---|---|---|---|---|
Zalman i3 Neo TG білий | від 2 758 грн. | 28 пропозицій | ||
Zalman i3 Neo TG чорний | від 2 718 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →