Блок живлення FSP Q-Dion QD400
Відео 6 |
FSP Q-Dion QD400 2020 рік 400 Вт 24+4 pin 500 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Q-Dion QD400
Усі ціни 23 →Блок питания Qdion 400W (QD400) | 1 239 грн. |
Блок питания QDION 400 Вт.,ATX QD400 | 913 грн. |
Блок живлення Qdion 400W (QD400) QD400 | 1 012 грн. |
Qdion 400W (QD400) QD400 | 1 012 грн. |
Qdion QD400 | 915 грн. |
ще 18 пропозицій
Егор
1 січня 2021, 23:37
Хватит ли для сборки? #
Amd ryzen 5 2600
Rx 560 (Saphire)
AMD Radeon R7 Performance Series X2
Crucial BX500 120gb
Жесткий диск WD Blue 500gb
Кулер AeroCool VERKHO 2 DUAL
Rx 560 (Saphire)
AMD Radeon R7 Performance Series X2
Crucial BX500 120gb
Жесткий диск WD Blue 500gb
Кулер AeroCool VERKHO 2 DUAL
anonim
12 серпня 2020, 11:26
Какая длина кабеля #
Хватит ли длины кабелей если БП будет находится снизу?
13 липня 2020, 20:46
Хватит ли этого бп или бп на 500w для сборки #
intel core i3 9100f
Asus PRIME B360M-A
rx 570 4g или 470
4/2 ddr4 2666
Gigabyte SSD GP-GSTFS31240GNTD
Deepcool THETA 31 PWM
Asus PRIME B360M-A
rx 570 4g или 470
4/2 ddr4 2666
Gigabyte SSD GP-GSTFS31240GNTD
Deepcool THETA 31 PWM
Відеоогляди
Модификації FSP Q-Dion
Ціни на FSP Q-Dion |
---|---|---|---|---|
FSP Q-Dion QD400 | від 905 грн. | 23 пропозиції | ||
FSP Q-Dion QD500 | від 1 168 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →