Вентилятор ARCTIC P14 PWM PST Black (ACFAN00125A)
Відео 7Фото 19 |
Продуктивний 140 мм керований вентилятор з підвищеним рівнем статичного тиску та підтримкою фірмової технології PWM Sharing Technology (PST). Підтримка PST реалізована у вигляді окремого відгалуження на дроті живлення. PST-відгалуження має довжину близько 50 мм і 4-штирковий роз'єм. Спочатку вентилятор з підтримкою PST підключається до 4-pin гнізда на материнській платі звичайним чином, а потім до PST-відгалуження приєднується інший вентилятор.
Далі, якщо другий вентилятор також був оснащений PST, до нього можна підключити третій, а до того — ще один. В результаті всі вентилятори в ланцюжку управляються від одного джерела живлення за допомогою єдиного сигналу, вся система охолодження ПК працює ефективніше, а загальне енергоспоживання виявляється нижчим, ніж при підключенні кожного вентилятора та кулера до окремого гнізда.
Вентилятор ARCTIC P14 PWM PST Black позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на установку в комп'ютерних корпусах, процесорних кулерах баштового типу і на радіаторах систем рідинного охолодження Завдяки безвідмовному безколекторному електродвигуну (до 1700 об/хв) 123,8 м³/хв. В опорному вузлі використовується довговічний підшипник удосконалений FDB-підшипник (ковзання), що зменшує тертя для безшумності та тривалого терміну служби.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Купити ARCTIC P14 PWM PST Black
Усі ціни 11 →Вентилятор для корпуса ARCTIC 140MM ACFAN00125A | 438 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P14 PWM PST (ACFAN00125A) ACFAN00125A | 379 грн. |
Arctic Кулер до корпусу Arctic P14 PWM PST (ACFAN00125A) ACFAN00125A | 379 грн. |
Arctic 140MM ACFAN00125A | 515 грн. |
Arctic P14 PWM PST (ACFAN00125A) ACFAN00125A | 469 грн. |
Модификації ARCTIC P14 PWM PST Black
Ціни на ARCTIC P14 PWM PST Black |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST Black | від 222 грн. | 14 пропозицій | ||
ARCTIC P12 PWM PST White | від 270 грн. | 17 пропозицій | ||
ARCTIC P12 PWM PST Black | від 253 грн. | 16 пропозицій | ||
ARCTIC P14 PWM PST Black | від 379 грн. | 11 пропозицій |