Корпус Cougar Duoface Pro RGB чорний (385AD10.0001)
Відео 19Фото 16 |
Вдосконалена версія популярного корпусу Duoface. Модифікація Pro RGB насамперед відрізняється збільшеною місткістю. Зовнішні габарити зросли до 496×240×465 мм. Формат материнської плати – E-ATX. Допустима висота процесора - аж до 190 мм, а довжина відеокарти може становити 390 мм. Є три вертикальні слоти PCI, що дозволяють поставити мегапотужний графічний адаптер у зручному для огляду положенні.
Кейс відрізняється легкознімним фронтальним фільтром. Протипиловий захист просто витягується вбік, знімати лицьову кришку не потрібно. Додатково до нової версії додано легкознімний нижній фільтр, який обслуговує повітропровід блока живлення. Комп'ютерний корпус Cougar Duoface Pro RGB має в наборі два варіанти фасаду: глуха кришка із загартованого скла та металеві грати. Скляна панель додає корпусу дизайнерської краси, а перфорована кришка дозволяє покращити теплообмін. Версія Pro має передні вентилятори (три шт по 120 мм), які інтегровані в рамку. Якщо від'єднати рамку, вдасться поставити 360 мм радіатор. Для такого теплообмінника передбачено місце і зверху. Позаду є ще один вентилятор 120 мм. Корпус має контролер на шести вертушок з ARGB-синхронізацією та підключенням до материнської плати.
Купити Cougar Duoface Pro RGB чорний
Усі ціни 30 →Cougar Duoface Pro RGB Tempered Glass без БЖ Black DUOFACE PRO RGB BLACK | 3 999 грн. |
Корпус Cougar Duoface Pro Rgb | 3 625 грн. |
Ігровий корпус, 3*120mm argb, 1*120mm argb вентилятори передвстановлені, A | 3 746 грн. |
Корпус компьютерный Cougar Duoface Pro RGB | 3 999 грн. |
Міцний, + - хороший сам корпус, напевно найкращий варіант, АЛЕ! У буквальному сенсі вентилятори гарячі ніж моя 3080, шмят на 600 обертах, 800 і вище просто коштує шум 1000? Його чути за 2 кімнати Anuxi: користуюся Cougar Duoface Pro RGB Black менше місяця
Згідний вентилятори слабенькі , R7 5700x Rx 6800xt карта перегріваєтся Після установки одного хорошо куллера На вдув і два на видув стало краще |
Модификації Cougar Duoface Pro RGB
Ціни на Cougar Duoface Pro RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Duoface Pro RGB білий | від 3 779 грн. | 25 пропозицій | ||
Cougar Duoface Pro RGB чорний | від 3 548 грн. | 30 пропозицій |
Міцне скло, бо він дуже сильно був ударений при транспортуванні до мене або на склад магазину, на пошті не помітив тільки глянув на скло ціле. Зателефонував пізніше в магазин сказали нічим допомогти не можуть, значить 14 днів період поганий у нас в країні (Магазин luckylink) Записи перед відправкою у них немає.