Вантажна шина Fronway HD797 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Fronway HD797 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fronway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fronway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fronway HD797 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 15 →Fronway HD797 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160L | 12 059 грн. |
Fronway HD797 (рулевая) 385/65 R22.5 160L | 11 230 грн. |
Fronway HD797 (рулевая) (385/65R22.5 160L) | 10 934 грн. |
Fronway HD797 (рулевая) 385/65 R22.5 160L 20PR | 11 145 грн. |
Вантажна шина FRONWAY HD797 (рульова) 385/65R22.5 160L | 10 782 грн. |
ще 10 пропозицій