Вантажна шина Ovation RSVI-162 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation RSVI-162 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation RSVI-162 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 11 →Ovation RSVI-162 (рулевая) (385/65R22.5 160K) | 10 006 грн. |
Ovation rsVI-162 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR | 9 750 грн. |
Ovation RSVI-162 385/65 R22.5 160K | 9 793 грн. |
Грузовые шины Ovation RSVI-162 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR 1002468076 | 9 946 грн. |
Ovation RSVI-162 (рулевая) 385/65 R22.5 160K PR20 | 10 078 грн. |
ще 6 пропозицій