Вантажна шина Aplus S201 385/65 R22.5 160M
Відео 2 |
Aplus S201 385/65 R22.5 160M |
|
Вантажна гума родом із Піднебесної, що встановлюється на кермову вісь важких транспортних засобів. Модель покликана забезпечити хорошу керованість та може похвалитися стабільністю зчіпних якостей протягом усього року. Протектор шини складається з п'яти поздовжніх ребер жорсткості, що розділяються широкими та об'ємними гідроевакуаційними каналами. Дренажна система покришки справляється з відведенням з контактної плями води, бруду та талих снігових мас у зимову пору року.
Як і більшість візаві по цеху вантажної автогуми, Aplus S201 385/65 R22.5 160M є всесезонною моделлю. На поверхні блоків протектора моделі можна розглянути численні насічки різноспрямованої структури, які покращують зчеплення, посилюють тягу та скорочують гальмівний шлях. Міцні та масивні плечевини автошини відповідають за впевнене входження транспортного засобу в повороти із збереженням передбачуваної траєкторії руху. За рахунок спеціальних компонентів у компаунді гума характеризується мінімальним рівнем зношування навіть при інтенсивній експлуатації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Купити Aplus S201 385/65 R22.5 160M
Усі ціни 19 →Aplus S201 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160L | 12 788 грн. |
Aplus S201 (рулевая) (385/65R22.5 160L) | 11 730 грн. |
Aplus S201 (рулевая) 385/65 R22.5 160L 20PR | 11 300 грн. |
Aplus S201 385/65 R22.5 160L | 11 450 грн. |
Aplus S201 (Рулевая) (385/65R22.5 160L) | 11 220 грн. |