ДБЖ FSP NanoFit 800 800 ВА (PPF4801704)
Відео 1Фото 4 |
FSP NanoFit 800 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP NanoFit 800 800 ВА
Джерело безперебійного живлення FSP NanoFit 800 | 8 299 грн. |
Резервне ДБЖ FSP NanoFit 800 (PPF4801702) PPF4801702 | 3 740 грн. |
Резервне ДБЖ FSP NanoFit 800 (PPF4801702) | 3 730 грн. |
Резервный ИБП FSP NanoFit 800 (PPF4801702) | 3 736 грн. |
Відеоогляди
Модификації FSP NanoFit 800
Ціни на FSP NanoFit 800 |
---|---|---|---|---|
FSP NanoFit 600 600 ВА | від 2 958 грн. | 23 пропозиції | ||
FSP NanoFit 800 800 ВА | від 3 730 грн. | 4 пропозиції |