ДБЖ Powercom Spider SPD-1000N 1000 ВА
8 500 грн. Купити! Источник бесперебойного питания Powercom Spider SPD-1000N BlackHoroshiy.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Powercom Spider SPD-1000N 1000 ВА |
|
Цей джерело безперебійного живлення належить до класу резервних і може послужити хорошим рішенням підходить для обслуговування офісної техніки. Powercom SPD-1000N має 4 розетки для автономного живлення, куди вийде підключити ряд малопотужних офісних ПК, а також модем або ж стаціонарний телефон. Паралельно з резервними розетками передбачено ще 4 додаткових роз'єму, які виконують функцію мережевого фільтра.
Ефективна потужність становить 550 Вт. ДБЖ укомплектований штатним акумулятором, напруга АКБ становить 12 В, а ємність знаходиться на рівні 9 Агод. У ролі батарейного блока виступає не герметичний свинцево-кислотний акумулятор, заявлений термін служби — 3-5 років. Батарея знаходиться під кришкою (тримається на 1 болтике), є можливість гарячої заміни. Форма вихідного сигналу має вигляд апроксимована синусоїда. Саме з цієї причини даними ДБЖ не рекомендується живити техніку з двигунами змінного струму, а також лазерні принтери. Режими роботи джерела безперебійного живлення можна контролювати за світлодіодним індикаторах. Передбачено і звукове сповіщення, є ручний байпас, система живлення оснащена широким рядом захисних систем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Кто знает, что с ИБП SPD-450N, включаю в сеть нажимаю кнопку ВКЛ загораеться зеленый светодиод слышно сработку реле и через секунду включается желтый светодиод а зеленый гаснет. Что может быть причиной? Спасибо.
хотели приобрести данный ИБП, но не известна длинна шнура, у нас розетка в кабинете одна и достаточно далеко от рабочих ПК. Хочется понимать дотянуться провода или нет?
Модификації Powercom Spider SPD-1000N
Ціни на Powercom Spider SPD-1000N |
---|---|---|---|---|
Powercom Spider SPD-450N 450 ВА | від 3 024 грн. | 1 пропозиція | ||
Powercom Spider SPD-650N 650 ВА | від 2 150 грн. | 19 пропозицій | ||
Powercom Spider SPD-850N 850 ВА | від 8 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Powercom Spider SPD-1000N 1000 ВА | від 8 500 грн. | 1 пропозиція |