ДБЖ FSP iFP 1500 1500 ВА (PPF9003106)
Фото 5 |
FSP iFP 1500 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP iFP 1500 1500 ВА
Усі ціни 40 →FSP FSP iFP (PPF9003105) 1500VA | 7 605 грн. |
Джерело безперебійного живлення FSP iFP-1500 (PPF9003105) | 6 943 грн. |
Fsp iFP-1500 | 7 074 грн. |
Fsp iFP-1500 | 7 009 грн. |
ДБЖ FSP iFP 1500VA PPF9003105 | 6 669 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації FSP iFP 1500
Ціни на FSP iFP 1500 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 1000 1000 ВА | від 4 607 грн. | 32 пропозиції | ||
FSP iFP 1500 1500 ВА | від 5 540 грн. | 42 пропозиції | ||
FSP iFP 2000 2000 ВА | від 8 990 грн. | 41 пропозиція |