Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   FSP

ДБЖ FSP FP 2000 2000 ВА (PPF12A0800)

Фото - ДБЖ FSP FP 2000 2000 ВА
Фото 4
FSP FP 2000 2000 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги162-290 В / 81-145 В /
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність2000 ВА
Номінальна вихідна потужність1200 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Вихідна частота50-60 Гц
Розеток з резервом4 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Загальна ємність батарей9 Агод
Кількість батарей2 шт.
Час повної зарядки360 хв
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Рівень шуму40 дБ
Розміри (ВхШхГ)182x130x320 мм
Вага11 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2016
Маркування виробника
PPF12A0800

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.

Купити FSP FP 2000 2000 ВА

Усі ціни 12 →

ДБЖ FSP FP 2000VA (PPF12A0812) PPF12A0812

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 999 грн.

ДБЖ FSP/Fortron FP 2000 (PPF12A0800)

Джерело безперебійного живлення Fortron FP 2000 забезпечує надійний захист від перепадів та стрибків напруги, підтримуючи ста... щебільну роботу обладнання. Модель має потужність 2000 ВА (1200 Вт), що дозволяє підтримувати роботу кількох пристроїв одночасно за допомогою чотирьох розеток типу Schuko. Відрізняється високою ефективністю завдяки лінійно-інтерактивній топології та мікропроцесорному управлінню, що забезпечує стабільну вихідну напругу у формі імітованої синусоїди. Вбудована функція автоматичного регулювання напруги (AVR) дозволяє зменшити вплив коливань мережі, а час перемикання від мережі до автономного живлення складає всього 2-6 мс. Це гарантує безперервну роботу обладнання без збоїв. Відповідно до функцій, пристрій підтримує холодний старт, заряджає акумулятор у автономному режимі та має індикацію роботи за допомогою світлодіодів і звукової сигналізації. Компактний корпус баштового типу має габарити 182х130х320 мм та вагу 11 кг, що робить його зручним для розміщення у будь-якому офісі чи серверній кімнаті. Це надійне рішення для захисту важливих електронних пристроїв від непередбачуваних мережевих коливань і забезпечує їх стабільну, безперебійну роботу.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 258 грн.

Джерело безперебійного живлення FSP FP2000, 2000VA/1200W, LED, 6xC13 (PPF12A0822)

ACDC.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
9 545 грн.

Fsp FP2000

Заземлення/Ні|Вихідна напруга/220 В|Комплектація/Гарантійний талон, ДБЖ, Інструкція, Кабель живлення|Форма вихідної напруги/С... щетупінчаста синусоїда|Призначення/Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сервера, Для холодильника|Матеріал корпусу/Пластик|Тип архітектури/Лінійно-інтерактивний|Встановлення/Підлоговий, Настільний|Розміри (ВхШхГ)/182 x 130 x 320 мм|Країна
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 805 грн.

ДБЖ FSP FP 2000VA (PPF12A0822) PPF12A0822

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 999 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на FSP FP 2000 2000 ВА

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
ДБЖ FSP FP 1000 1000 ВА є інтерактивним пристроєм, що забезпечує надійний захист від перевантажень та має звукову сигналізацію. Працює тихо, що є важливим для користувачів, які цінують комфорт. Пристрій оснащений 4 розетками типу F (Schuko) з резервом, що дозволяє підключати декілька пристроїв одночасно. Час перемикання на батарею становить 6 мс, а загальна ємність батарей - 7 Агод, що забезпечує стабільну роботу при відключенні електроенергії. Проте, не вирівнює напругу на виході до 220 - 230 В, що може бути важливим для певних користувачів. Загалом, це хороша модель для тих, хто шукає надійний і тихий ДБЖ для домашнього використання.
Переваги

Мінуси

хороша модель, сподобалося
18 жовтня 2023
Сьогодні купив цей ДБЖ, підключив, скачав та встановив додаток для моніторингу ДБЖ. Він на вході показує напругу таку ж, як і на виході, чому? У нього встановлений стабілізатор напруги AVR. Якщо на вході 209, то і на виході 209 В. Це як розуміти поясніть, це несправність ДБЖ або як?
Тихо працює, при відключенні напруги робота від батареї не гучна.
Не вирівнює напругу на виході до 220 - 230 В.
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки

Модификації FSP FP 2000

Ціни на FSP FP 2000
FSP FP 1000 1000 ВАвід 6 255 грн.1 пропозиція
FSP FP 1500 1500 ВАвід 7 753 грн.7 пропозицій
FSP FP 2000 2000 ВАвід 8 999 грн.12 пропозицій