ДБЖ Powercom WOW-1000U 1000 ВА (00210088)
Фото 5 |
Powercom WOW-1000U 1000 ВА 850 ВА1000 ВА |
|
Простий і зручний у використанні джерело безперебійного живлення, що підходить для обслуговування домашніх і офісних комп'ютерних систем. Модель передбачає вільний монтаж, без стаціонарної фіксації. Ефективна потужність Powercom WOW-1000U досягає позначки 500 Вт, а час перемикання на батарею складає всього 4 мс. Акумуляторний блок початково встановлений в корпус, але крім цього передбачена функція гарячої заміни акумулятора.
Батарейний відсік прогумований з метою ущільнення, завдяки чому при транспортуванні пристрою АКБ не совається всередині корпусу. На корпусі моделі є вхід і вихід RJ-45, для синхронізації з ПК використовується порт USB типу B. З 4 євро-розеток 3 можна використовувати для резервного живлення. Передбачений широкий ряд захисних систем (від КЗ, перенавантаження тощо). Джерело безперебійного живлення вбудований мережевий фільтр. Про режими роботи сповіщає світлодіодна індикація, але крім цього є також і класичне звукове оповіщення. Джерело безперебійного живлення шумить в межах 40 дБ, що можна назвати цілком традиційним показником для пристроїв цього типу. Модель відрізняється компактними розмірами і легкою вагою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Купити Powercom WOW-1000U 1000 ВА
Усі ціни 20 →Powercom Powercom WOW-1000U 1000VA/500W резервный USB 3+1 Schuko | 5 025 грн. |
ДБЖ Powercom WOW-1000U 1000VA/500W резервний USB SCHUKO | 5 025 грн. |
Powercom WOW-1000U Offline (WOW-1K0A-8G0-0011) | 5 026 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom WOW-1000U | 5 025 грн. |
Джерела безперебійного живлення засновують кістяк продукції тайванської компанії Powercom з моменту її зародження в 1987 році. Для домашнього використання портфоліо марки варто звернути увагу на резервний ДБЖ WOW-1000U.
Автономна робота
Модель передбачає гнучку варіативність монтажу без прив'язки до конкретної точки опори. Енергетичне ядро пристрою — акумуляторний блок ємністю 9 Агод з можливістю гарячої заміни. При повному навантаженні (сумарно близько 500 Вт) ДБЖ забезпечує автономну роботу споживачів протягом до 27 хв. Цього з лишком вистачить, щоб не переривати роботу на випадок тимчасових відключень електроенергії і щоб не поспішаючи зберегти важливі проєкти на комп'ютері.
Квартет євророзеток
На верхній панелі продовгуватого корпуса Powercom WOW-1000U вишикувалися в стрункий ряд чотири гнізда євророзеток з захисними шторками. Одна з них забезпечує лише фільтрацію стрибків напруги в електромережі, а три інші, додатково до цього, здійснюють резервне живлення навантаження від батареї. На боці ДБЖ є роз'єми RJ-45 для захисту телефонного і мережевого комп'ютерного обладнання від стрибків напруги, а також роз'єм USB для підключення до комп'ютера.
Магічна цифра «4»
Для перемикання від мережі живлення від внутрішньої батареї ДБЖ приладу необхідно близько 4 мс. Під час роботи на навантаження менше 30 Вт пристрій автоматично відключається через 4 хв., через що ДБЖ не підходить для резервного живлення «малоненажерливих» споживачів на манер деяких камер відеоспостереження. На жаль, режим GreenMode у моделі відключається. І по суті це єдиний изьян ДБЖ на тлі армади позитивних якостей.
Модификації Powercom WOW-1000U
Ціни на Powercom WOW-1000U |
---|---|---|---|---|
Powercom WOW-850U 850 ВА | від 3 888 грн. | 2 пропозиції | ||
Powercom WOW-1000U 1000 ВА | від 4 689 грн. | 20 пропозицій |