ДБЖ FSP iFP 2000 2000 ВА (PPF12A1603)
Фото 5 |
FSP iFP 2000 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP iFP 2000 2000 ВА
Усі ціни 38 →FSP FSP iFP (PPF12A1603) 2000VA | 9 805 грн. |
Джерело безперебійного живлення FSP iFP-2000 (PPF12A1603) | 9 108 грн. |
ДБЖ FSP iFP 2000VA PPF12A1603 | 9 363 грн. |
Fsp iFP-2000 | 10 603 грн. |
Fsp iFP-2000 | 10 603 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації FSP iFP 2000
Ціни на FSP iFP 2000 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 1000 1000 ВА | від 4 597 грн. | 30 пропозицій | ||
FSP iFP 1500 1500 ВА | від 5 540 грн. | 39 пропозицій | ||
FSP iFP 2000 2000 ВА | від 8 810 грн. | 39 пропозицій |