ДБЖ FSP FP 650 650 ВА (PPF3601402)
Фото 3 |
FSP FP 650 650 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Холодний старт. Тиха робота.
Інтерактивне джерело безперебійного живлення з акумуляторною батареєю ємністю 7 Агод. Пристрій може обслуговувати кількох споживачів електроенергії, сумарна потужність яких не перевищує 360 Вт. Як і інші інтерактивні ДБЖ, FSP FP 650 заодно виконує функції стабілізатора напруги (прилад може працювати при "стрибуючій" напрузі 162 - 290 В, видаючи споживачам стабільні 230 В). Безперебійник працює тихо та має функцію «холодного старту». Для підключення побутової техніки та комп'ютерів він оснащений двома розетками (типу Schuko), для захисту лінії передачі даних – портами Ethernet, а для налаштування ДБЖ та управління його роботою – роз'ємом USB.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP FP 650 650 ВА
Усі ціни 28 →FSP FSP FP650, 650ВА/360Вт, Line-Int, USB/RJ45, IEC-320-C13, AVR, Black PP | 2 460 грн. |
Fsp FP-650 | 2 245 грн. |
Fsp FP650 | 2 473 грн. |
Устройство бесперебойного питания FSP FP650, USB, IEC (PPF3601405) | 2 220 грн. |
Источник бесперебойного питания fsp fp650, usb, iec (ppf3601405) | 2 306 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації FSP FP 650
Ціни на FSP FP 650 |
---|---|---|---|---|
FSP FP 600 600 ВА | від 2 653 грн. | 29 пропозицій | ||
FSP FP 650 650 ВА | від 1 889 грн. | 28 пропозицій | ||
FSP FP 800 800 ВА | від 3 883 грн. | 41 пропозиція | ||
FSP FP 850 850 ВА | від 2 845 грн. | 6 пропозицій |