Об'єктив Fujifilm 18-120mm f/4.0 XF LM PZ WR
Фото 4 |
Fujifilm 18-120mm f/4.0 XF LM PZ WR |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Секрети маркування об'єктивів FujiКомбінація символів в найменуванні об'єктива розкриває всю його таємницю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm 18-120mm f/4.0 XF LM PZ WR
Усі ціни 26 →Універсальний об'єктив Fujifilm XF 18-120mm f/4 LM PZ WR (16780224) | 33 610 грн. |
Fujifilm XF 18-120mm f/4 LM PZ WR (16780224) | 33 200 грн. |
Об'єктив Fujifilm XF 18-120mm f/4 LM PZ WR (16780224) | 33 599 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Fujifilm Xf 18-120mm f/4 Lm Pz Wr | 38 084 грн. |
Объектив для фотоаппарата Fujifilm Xf 18-120mm f/4 Lm Pz Wr | 37 672 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →