Об'єктив Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC
Відео 7Фото 25 |
Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC
Усі ціни 6 →Объектив Samyang Fujifilm X 20 mm T1.9 ED AS UMC | 16 744 грн. |
Об'єктив Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC | 24 468 грн. |
Samyang 20mm T1.9 VDSLR ED AS UMC Olympus micro 4/3 | 24 920 грн. |
Samyang 20mm T1.9 ED AS UMC | 33 005 грн. |
Samyang 20mm T1.9 VDSLR ED AS UMC Olympus micro 4/3 | 26 166 грн. |
Об'єктив Samyang 20mm T1.9 VDSLR ED AS UMC Olympus micro 4/3 | 25 543 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →